Close this search box.

Wychowanie do wrażliwości na prawdę i dobro. Kształtowanie właściwych postaw szlachetności, zaangażowania społecznego i dbałości o zdrowie.

Najbliższe terminy

Trwa rekrutacja...

4 dydaktycznych

Szkolenie z oferty numer: 12

• dyrektorzy i wicedyrektorzy wszystkich typów szkół/placówek
  • nauczyciele różnych specjalności wszystkich typów szkół/placówek
  • wychowawcy klas
  • pedagodzy i psycholodzy szkolni
  • rady pedagogiczne

Zakres treści

1. Podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2024/2025.
2. Prawda, dobro, piękno – próba definicji – pomysł na warsztaty.
3. Kształtowanie kompetencji społecznych – projekty uczące postaw szlachetności i zaangażowania społecznego.
4. Kształtowanie nawyków i postaw dbałości o zdrowie.
5. Pomysły na działania samorządu uczniowskiego w celu budzenia wrażliwości społecznej i zachowań prozdrowotnych.

Przewidywane efekty szkolenia

Uczestnicy:

• poznają cel i sposoby kształtowania postaw szlachetności i zaangażowania społecznego uczniów
  • poznają metody i działania służące kształtowaniu zachowań prozdrowotnych
  • zostaną przygotowani do skutecznego tworzenia sytuacji wychowawczych służących uwrażliwieniu uczniów na prawdę i dobro
  • udoskonalą umiejętność współpracy z rodzicami, uczniami i środowiskiem lokalnym przy planowaniu i realizowaniu działań na rzecz kształtowania kompetencji społecznych i prozdrowotnych.

Termin może ulec zmianie, jeżeli szkolenie nie posiada oznaczenia "potwierdzone".

Wybierz miasto
Tryb nauczania
Data urodzenia
Adres zamieszkania